ТОВ «ДЕНРОС»  працює на ринку України з 2003  року у сфері активної дистрибуції товарів побутової хімії, косметики, гігієнічних засобів та господарчих товарів.

          Місія компанії полягає у надійному поєднанні можливостей провідних виробників з потребами покупців, щодо забезпечення їх товарами для чистоти та краси, використовуючи свій професійний досвід, наполегливість та старанність.

        Товариство працює з вітчизняними та іноземними виробниками, а також є імпортером російської аерозольної продукції виробництва ЗАТ «Сибиар» м. Новосибірськ та російської побутової хімії ТМ "ЗОЛУШКА". Компанія формує дистриб’юторську мережу в Україні.

        Асортимент компанії “ДЕНРОС” включає в себе пральні порошки, чистячі та миючі засоби, туалетне та господарче мило, зубні пасти та косметичні засоби по догляду за шкірою, шампуні, вологі та паперові серветки, аерозольну продукцію косметичного та побутового призначення, господарчі товари.

        Компанія створює для своїх клієнтів максимально зручні та індивідуальні умови співпраці, орієнтуючись на довгострокове співробітництво. Клієнтам, що знаходяться в межах Київської області, забезпечується доставка продукції впродовж 24-х годин.
     ТОВ «Денрос» надає своїм клієнтам конкурентоспроможні ціни, стабільність та широкий асортимент в різних цінових категоріях. Висока результативність співпраці та досвід спеціалістів компанії дозволили понад 1200 нашим клієнтам переконатися у ефективності роботи з компанією.

Налагоджена співпраця з такими національними мережами, як «ДЦ-Україна», «КОСМО», «BILLA», «Епіцентр», «FOZZY», «КАРАВАН», «МЕГАМАРКЕТ» та іншими.

         Крім цього, компанія співпрацює з локальними мережами супермаркетів, роздрібними магазинами та приватними підприємцями, підприємствами. Наші клієнти це не тільки професійні продавці косметичної продукції, побутової хімії чи регіональні дистриб’ютори, а це також фармацевтичні мережі та лікарні, клінінгові компанії та хімчистки,  АЗС та різні державні підприємства, клієнти сегменту HoReCa.

Для компанії є важливим збереження довірливих відносин з нашими клієнтами та побудова надійних партнерських відносин!

          Якщо Ви зацікавленні у побудові надійних відносин з предмету постачання товарів побутової хімії, косметики, гігієнічних засобів чи господарчих товарів без вагань звертайтеся до наших спеціалістів відділу збуту, а все інше зробимо Ми.


Наш девіз: «НАДІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО – ЗАПОРУКА ЗРОСТАННЯ!»

 

Телефонуйте нам за телефонами: +38044-205-3661, +38067-466-1322)